Луганськ, Ясла-садок № 14 "КАЗКОВИЙ ВІНОЧОК"

Дитяча сторінка

Дитячий гороскоп по знакам зодіаку на 2013 рік

Малюкам до року

Малюкам до року потрібно гарантувати безпеку і комфорт. Підберіть гарне, комфортне ліжечко, м'які і теплі ковдри, комфортну коляску. Ніколи не залишайте новонародженого одного: стрес загрожує викликати хворобу. Крім цього велика небезпека, що дітям будуть докучати нехороші сни. У разі якщо малюк прокинувся з плачем, відразу візьміть його на руки і заколисати.

Дошкільнята

Дошкільнята за рік Змії проявлять підвищену активність. Можу допомогти робота з дитячим психологом і хороше, уважне ставлення до малюка. Деяким дітям захочеться прикрасити реальність, а то й просто - прибрехати. Маленьких брехунів карати немає сенсу - набагато краще м'яко зрозуміти, що може перешкоджати їм говорити правду.

ОВЕН

Маленькі Овни будуть радувати батьків живим розумом і не по роках дорослим відношенням до життя. Хоча, через їх норовисту вдачу, малюки Овни часто будуть каратися батьками.

Овни-школярі займуть лідерські позиції в колективі, і будуть намагатися маніпулювати однолітками. З навчанням у Овнів у рік Змії будуть спостерігатися проблеми, хоча шкільний курс дається їм легко.

ТЕЛЕЦЬ

Батьки Тельців в рік Змії не натішаться свомих малюками, які будуть слухняні і старанні. Маленькі Тельці не стануть доставляти клопоту дорослим ні поведінкою, ні захворюваннями, до яких схильні малюки.

Тельці шкільного віку часто будуть відчувати себе непотрібними і покинутими, їм потрібно багато батьківського тепла та уваги.

БЛИЗНЮКИ

Норовливі малюки Близнюки часто будуть показувати свій непростий характер, і намагатися маніпулювати батьками. Батькам, до слова, доведеться застосовувати жорсткі заходи, часто караючи Близнюків, і не даючи розвинутися поганим якостям діточок, народжених під знаком Близнюків.

Вчителі в школі зіткнуться з нахабством і зухвалістю Близнюків, які будуть сперечатися скрізь і завжди, вважаючи свою думку єдино правильною.

РАК

Маленькі Раки в рік Змії ризикують часто хворіти вірусними захворюваннями, і батьки при цьому будуть дозволяти болючим діткам практично все, що негативно позначиться на характері Раків. Маленькі Раки стануть егоїстичні і будуть часто скупитися. Батькам доведеться привчати малюків до помірності і щедрості.

У школі у Раків будуть проблеми з успішністю, що стосуються точних наук.

ЛЕВ

Маленькі Левенята постійно будуть шукати увагу і тепло своїх батьків. Батькам потрібно більше приділяти увагу своїм малюкам, особливо звернути увагу на їх розвиток в цьому році.

Леви, що вже відвідують школу, в рік Змії повинні більше уваги приділяти своєму здоров'ю. Виїзд в санаторій на оздоровлення знадобиться тим левенят, які часто хворіють.

ДІВА

Батьки Дів з перших місяців року повинні привчати своїх малюків до фізкультури і здорового способу життя. Ослаблений імунітет маленьких Дів нерідко буде укладати їх на лікарняне ліжко.

Дівам-школярам не доведеться допомагати з навчанням, адже вони будуть зразково навчатися і не стануть порушувати дисципліну. Правда частіше вони будуть уникати компанії в 2013 році, вважаючи за краще провести час на самоті з книжкою чи комп'ютером.

ТЕРЕЗИ

Малюк Терези стане справжньою віддушиною для батьків. Він буде добродушним і сміхотливим, веселим і пустотливим, не даючи нудьгувати ні батькам, ні бабусям з дідусями. Здоров'я у малюків буде відмінне та захворювання у маленьких Терезів будуть рідкістю.

Терези - учні в школі будуть тягнутись до спорту і фізкультури, не занадто захоплено опановуючи знаннями. Батькам варто акцентувати увагу дітлахів на навчанні і займатися спільно.

Скорпіон

Малюки Скорпіони будуть чарівні і милі. Вони в рік Змії будуть відчувати сильну тягу до батьків, особливо до батьків протилежної статі. Часто будуть допомагати батькам по будинку.

Скорпіони-школярі будуть часто хворіти, тому влітку обов'язково потрібно відправитися відпочити і підлікуватися на море, подихати морським повітрям.

СТРІЛЕЦЬ

Маленькі Стрільці будуть спокійні і навіть замкнуті. На відміну від своїх неспокійних однолітків Стрільці не стануть доставляти занепокоєнь батькам.

У школі Стрільці будуть вести себе агресивно, і часто будуть мати проблеми в спілкуванні зі старшими. Часті виклик батьків до школи повинні насторожити батьків Стрільців. З малюками треба бути відвертим і зрозуміти, що змушує їх бути ворожим.

КОЗЕРІГ

Малюки Козероги почнуть дивувати батьків умінням читати в ранньому віці, і виражатися з мудрістю дорослої людини.

У школі Козерожкі будуть покладливі й старанні, отримуючи від викладачів лише позитивні відгуки. Батьки не повинні перешкоджати бажанням маленьких Козерогів записатися в спортивну секцію.

ВОДОЛІЙ

Живчики-Водолії будуть постійно в центрі уваги і батькам знадобиться багато сил, щоб стежити за невгамовними Водоліями.

Школярів Водоліїв буде мало займати шкільна програма, адже весь вільний час вони будуть проводити за іграми з друзями, і батькам варто звертати увагу на цей нюанс.

РИБИ

У 2013 році маленькі Рибки будуть радувати батьків своїм щирим і добрим характером, а також інтелектуальними здібностями. Рибки будуть тягнутися до однолітків. Турбота батьків і міцне здоров'я не дозволить їм часто хворіти.

Школярі Риби будуть тягнутися до гуманітарних предметів, і мати погані оцінки, вивчаючи точні науки.